Вітаємо переможців районного етапу виставки-конкурсу «Природа і фантазія»! - Кіячик Лілію, уч. 4 кл. за зайняте І місце (номінація «Композиції з сухоцвітів та штучних квітів, плодів, насіння, шишок»); - Кіячик Соломію за зайняте ІІІ місце (номінація «Композиції з сухоцвітів та штучних квітів, плодів, насіння, шишок»); - Опришко Анастасію, уч. 2 кл. за зайняте ІІІ місце (номінація «Витинанки»). Бажаємо творчих успіхів та нових перемог!
Уже 6 рік учні нашої школи активно долучаються до участі у цікавій грі. Кожного року «Соняшникова» родина збільшується. 40 квіточок сонечка вирішили позмагатися в інтелектуальному конкурсі. Щороку завдання гри відрізняється естетичним оформленням і цікавим досить складним змістом. Кожен учень індивідуально зміг проявити себе, тобто перевірити знання з української мови та літератури, українознавства, історії… Родзинкою завдань залишаються ребуси, які школярі, а особливо найменші соняшничата, із задоволенням розв’язують. Вітаю усіх учасників гри і щиро дякую їхнім батькам, що підтримують своїх дітей. То ж граймо й перемагаймо! З повагою Заборська І.Г. - координатор гри «Соняшник», учитель української мови та літератури.
12 березня учні 9 класу разом із вчителями Богун С.Б. та Грисюк Л.А. відвідали завод із виробництва кабельних мереж ОДВ «Електрик»в Новому Роздолі. Цікаву, змістовну та пізнавальну профорієнтаційну екскурсію провели для дітей працівники підприємства. Дев’ятикласники змогли побачити всі процеси роботи, довідалися про історію заводу, ознайомилися з технологічним процесом виробництва кабельних мереж для автомобілів, тонкощами роботи монтерів та операторів кабельного виробництва . А ще учасники екскурсії отримали приємний бонус – зустріч з веселим талісманом заводу ОДВ «Електрик», катання на дерев’яному міні - автомобілі та сувеніри. Дякуємо працівникам підприємства за теплу зустріч та незабутні враження.
Поезія Шевченка - це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини. Такими словами розпочалося свято у нашій школі (під керівництвом вчителя української мови та літератури Заборської І.Г. та педагога-організатора Стручинської Н.М., вчителів музики Бойко О.М., Томчука М.Є.), приурочене 205- ій річниці з дня народження Тараса Шевченка – великого сина нашого народу. Учні та вчителі, перегортаючи життєві сторінки поета, декламували поезії, співали пісні на його слова. «Заповіт», який є своєрідним гімном визвольної боротьби українського народу, звучав мовами народів світу. Часи змінюються, але незмінним, невичерпним і не до кінця прочитаним і розгаданим залишається Тарас Шевченко. Приклад поета вчить нас мужніти духом і йти вперед, не забуваючи, що ми діти великого і незборимого народу.
5 березня у нашій школі відбувся вечір пам'яті Володимира Івасюка, який підготували учні 8 класу та класний керівник Горін О.В., вчителі музики Томчук М. Є. і Бойко О. М. Свою допомогу надала сільський бібліотекар Томчук З. В. "Червону Руту не шукайте, бо вам забракне вечорів. Навік ім'я запам'ятайте Того, хто в творчості згорів». Володимир Івасюк -- поет, композитор, виконавець. Цього року йому мало б виповнитися 70 років. І цього року виповнюється 40 років з дня його трагічної смерті . "Червону Руту" співав увесь світ. Можливо в ту мить, коли у Брюховицькому лісі, що на околиці Львова, згасала зірка його життя, ця пісня також звучала в радіо- чи телепередачі, у кав'ярні чи ресторані, в сільській хатині чи міському парку... У день поховання митця на Личаківському цвинтарі мелодія "Червоної Рути " завмерла... Як завмерли у місті Лева трамваї та тролейбуси, як завмерло, умите сльозами, багатотисячне братство, що вийшло проводжати композитора в останню путь. З 2009 року Володимир Івасюк --- Герой України ( посмертно). Ми повинні завжди пам'ятати про нього, адже талановитого та справжнього забути неможливо. Такими словами розпочала вечір Горін О. В. Далі глядачі мали змогу познайомитися із сторінками біографії Володі, поезією, присвяченою йому, п
... Читати далі »