Знайомство ізОленою Степанів – Дашкевичу школі відбулося на загальношкільній лінійці. Презентацію про нелегкий, але героїчний життєвий шлях першої жінки–офіцера у світі, військової УСС підготувала вчитель історії Грисюк Л.А., а озвучила учениця 9 кл. Стахов Вероніка. Класні керівники провели виховні години на тему: "Олена Степанів-Дашкевич - українська національна героїня".
На завершення Тижня правових знань соціальний педагог Грисюк Л.А. разом із учнями 8 і 9 класів влаштували змагання – брейн-ринг «Знавці Конвенції ООН про права дитини». Кращу ерудицію, знання, вміння швидко відповідати в цій інтелектуальній грі показали дев’ятикласники. Хоча інтрига, хто стане переможцем зберігалася до останнього питання.
8 грудня у Тужанівському ЗЗСО І-ІІ ст. було проведено І етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», в якому взяли участь учні 2-6 класів. Учасники конкурсу розв’язували цікаві завдання, проявляючи логічне мислення та кмітливість.
Герої казки «Троє поросят» допомагали першокласникам познайомитися з правами дитини. Учні взяли активну участь у інсценізації, самостійно озвучивши головних героїв. Найбільшого захвату у діток викликала руханка «Танці-зігріванці» та вправа-пантоміма «Вгадай казку». Заняття провела соціальний педагог Грисюк Л.А.
В рамках Тижня правових знань у школі відбувся квест «Шукачі правових знань» між учнями 8 і 9 класів. Діти з ентузіазмом та азартом шукали підказки до запитань поставлених вчителем історії та правознавства Грисюк Л.А. Пошук відповідей перетворився на захоплюючу гру, у якій перемогла команда учнів 9 класу.
Учасники факультативу «Захисти себе від ВІЛ» та вчитель основ здоров’я Богун С.Б. провели конференцію на тему «Ми проти СНІДу. Моє життя – мій вибір». Ведучими заходу були Стахов В., Колібек А., Король В. Учні 9 класу підготували сценку «Слідчий та СНІД». З’ясували, що СНІД – це біда не однієї людини, не однієї нації, не однієї країни. СНІД представляє загрозу для всіх. Учні вирішили обрати безпечне життя і незабаром ВІЛ та СНІД відійдуть в небуття .
Всеукраїнський конкурс “Колосок” – це можливість стати юним дослідником природи, знавцем глибин світу, відчути себе не просто людиною, а частиною безмежного Всесвіту. Щороку, отримуючи чергові дипломи, грамоти, призи, усе більше учнів залучаються до участі в конкурсі.
30 листопада у школі відбувся осінній Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок», у якому взяли участь учні 1-4 класів.
Дітям, як завжди, сподобалися неординарні завдання, т
... Читати далі »
28 листопада в бібліотеці с. Тужанівці відбулася виховна година "Твори добро по всій землі". Користувачі бібліотеки, а саме учні 6-го та 2-го класів Тужанівської ЗЗСО І-ІІ ст. разом з учителем української мови та літератури І. Г. Заборською , заступником директора школи Г. І. Кардаш та бібліотекарем З.В. Томчук обговорювали добрі та погані вчинки, аналізуючи героїв з прочитаних книг.
Цікавим видався урок природознавства у другому класі (вч. Кардаш Г.І.). Учні мали випереджувальне завдання – підготувати міні-проекти на тему: «Цікавинки про тварин і рослин». Урок дуже сподобався школярам. Діти почули багато цікавого про тварин і рослин. Найкращим проектом визнали міні-проект Колібека Дарія «Навіщо слону хобот?»
Незабудки голубенькі,
Дуже ніжні і малі,
На лужку при самій річці
Між травою розцвіли.
І такі вони несмілі,
Налякав їх хтось, мабуть,
Що усім шепочуть тихо:
«Любий друже! Не забудь!»
У школі протягом тижня були проведені заходи щодо відзначення 85 роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні.
Учні виступили на лінійці з віршами і розповідями про трагічні події 1932-1933р. в Україні. Акцією «Незабудки пам’яті » вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років.
Білодід Адріана виконала пісню «Свіча». На завершення, учні школи прикріпили, зроблені власноруч, незабудки на символічну карту України.
Бібліотекар Горін О.В. організувала книжково-журнальну виставку «Голодомор в Україні – геноцид українського народу», а класні керівники провели виховні години та уроки пам’яті страшних років для українського народу.